190602 Vyškov

27. května 2019 v 17:34 | Petr Štolfa |  Bylo
Kolistky a kolisté

František naplánoval nedělní (2.6.2019) výlet:
Vlakem do Vyškova - 8:56 z Králova Pole nebo 9:07 ze Židenic. Z Vyškova okolo říček Velká a Malá Haná (různé varianty) do Ruprechtova a Podomí.
Zde jsou varianty návratu přes Jedovnice, Křtiny nebo - Senetářov, Balcarka, pustý žleb, Blansko - vlak.
Těším se na realizaci.

A jak bylo?
František napsal do komentáře:
Bylo nás pět - Olga, Irena, Svaťa, Honza a Franta. Do Ruprechtova jsme dojeli podle plánu. Velká a Malá Haná krásně šuměly bohatstvím vody. Oběd byl podle plánu v Podomí, kde se k nám přidal Jirka Lhotecký. Po obědě jsme pokračovali přes Senetářov, Balcarku - Suchým Žlebem na "Skalák" do Blanska. Irenka opět obětavě dokumentovala a přes nepříznivě natočené slunce se podařil i Čertův Most ( Pravčická Brána ). Na pokraji Blanska jsme se v přístřešku u silnice ukryli před bouřkou. Neměl sice hromosvod a nebyl vybaven židlemi ani křesly, přesto posloužil. Z obav před další bouřkou jsme do Brna dojeli vlakem. Petr by dodal - bylo fajn.

Ano, tak činím:
Bylo fajn.

Ireniny fotky:
http://petr-stolfa.blog.cz/galerie/bylo/190602-vyskov/irena

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Franta Navrátil | E-mail | 3. června 2019 v 12:09 | Reagovat

Bylo nás pět - Olga, Irena, Svaťa, Honza a Franta. Do Ruprechtova jsme dojeli podle plánu. Velká a Malá Haná krásně šuměly bohatstvím vody. Oběd byl podle plánu v Podomí, kde se k nám přidal Jirka Lhotecký. Po obědě jsme pokračovali přes Senetářov, Balcarku - Suchým Žlebem na "Skalák" do Blanska. Irenka opět obětavě dokumentovala a přes nepříznivě natočené slunce se podařil i Čertův Most ( Pravčická Brána ). Na  pokraji Blanska jsme se v přístřešku u silnice ukryli před bouřkou. Neměl sice hromosvod a nebyl vybaven židlemi ani křesly, přesto posloužil. Z obav před další bouřkou jsme do Brna dojeli vlakem. Petr by dodal - bylo fajn.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama