161006 Noční cyklojízda IV (VI)

4. října 2016 v 10:26 | Petr Štolfa |  Bylo
Kolistky a kolisté

Pro ty z Vás co se nebojí tmy a nastupujících chladnějších nocí, umí se na kolo vhodně obléct, případně nestihli ty předchozí, a mají rádi barevná světélka, svit louče, případně bublinky z bublifuků je tu celkem v Brně šestá a letos čtvrtá noční cyklojízda.
Zkontrolujte osvětlení, případně světelně,či jinak, dozdobte stroj, a pojeďte také.
Datum konání: Čtvrtek 06.10.2016
Místo : Moravské náměstí
Sraz: 19:30 hod.
Bude fajn.

A jak bylo?
Nastupující podzim si vyžádal změnu oblékání nikoliv jako reakci na módní trend, ale jako reakci na zimu. Dlouhý rukáv i noháv se stal nezbytným vybavením. Přesto na trasu vyjelo přibližně pětadvacet kolistek a kolistů. Přesto, že se "balík"po cestě trošku potrhal, do cíle jsme dojeli, jestli ne všichni, tak alespoň většina.
Nedá mi, abych se nezmínil o věcí, která s cyklojízdou souvisí jen okrajově. Všiml jsem si mladého muže na kole s pevným nábojem. Ne že bych jízdu na tomto kole neovládal, ale vybavit ho nášlapnými pedály bych si netroufl. Jezdec nad to zastavoval efektním způsobem, když mechanismus zámků pedálů vypínal oběma nohama naráz, s efektním doskokem na zem. Inu, kdo umí, ten umí.

Bylo zima, ale přesto bylo fajn.

Facebook:

Trasa s některými fotkami:

Všechny autocenzurou prošlé fotky:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Konea | E-mail | 28. října 2016 v 9:59 | Reagovat

Jo bylo to docela fajn, nebýt té přibývající kosy s houstnoucí tmou a cestou na sever.Trošku mi vadí, že se neřekne přibližná trasa a cíl jízdy předem.

2 Petr Štolfa | 28. října 2016 v 10:17 | Reagovat

Já, autistický stařec mám taky raději když mám vše dopředu nalinkované, ale mládí je kreativně, operativně, flexibilní. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama